Orar

LOTUS CLUB PADESU

ORAR CLASEORAR COPII

PROGRAM CLUB

7:00 – 23:00

LUNI

ORA
 ☛
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
SPINNING
9:30STEP &TONE - ANITTA/PAF
17:30PILATES - BIANCA
18:30KOMBAT JUMP - DANA CARDIO DANCE - BIANCAINDOOR CYCLING - GEORGE
19:30BIT - ANDREI RADU
LEGS ABS GLUTES - BIANCA
20:30KYOKUSHYN - IONUTSTEP &TONE CRISTINA ENE

MARTI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
☚  
9:30STEP&TONE ALEXANDRA
18:30BIT - ALEX DAMIANTAE BO FERNANDO
(Carmen 5-19 iunie)
19:30TONING FERNANDO
(Carmen 5-19 iunie)
CYCLING - MARIUS
20:30STEP &TONE ALEXANDRA

MIERCURI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
☚  
8:30BCAF ALEXANDRA
9:30PILATES ALEXANDRA
17:30STEEL TONIC / STEEL TRAINING BIANCA
18:30STEP&ZEN / ATHLETIC KOMBAT DANAYOGA BIANCACYCLING GEORGE
19:30CARDIO DANCE by ALEXANDRAPILATES BIANCA
20:30KANGOO JUMPS ALEXANDRAKYOKYSHIN IONUT

JOI

ORA
 ☛
STUDIO 1
 ☛
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
9:30TOTAL BODY WORKOUT- ALEXANDRA
17:30FUNCTIONAL & BIT - ALEX DAMIAN
18:30SUPER JUMP - DANACYCLING - MARIUS
19:30AFRO AEROBIC / STICK MOBILITY WORKOUT - PAF
20:30LATINO CRAZY WORKOUT - FERNANDO

VINERI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
☚  
9:00BIT - ANDREI
10:00TOTAL BODY WORKOUT - PAF
17:30FUNCTIONAL STEP - BIANCA
18:30BIT- ANDREISTRECH & TONE - BIANCA
19:30YOGA - BIANCAMIX WORKOUT - ANITTACYCLING - MARIUS
20:30

SAMBATA

ORA
STUDIO 1
☚  ☛
CYCLING
☚  
10:00CYCLING DAN
11:00PILATES IRINA / STICK MOBILITY WORKOUT PAF
12:00BIT SPARTAN ALEX DAMIAN
13:00KANGOO JUMPS ALEXANDRA

DUMINICA

ORA
STUDIO 3
☛☚
CYCLING

11:00CYCLING MARIUS / CRISTIANA
12:00STEP&TONE ALEXANDRA / SEBI

ORAR COPII

LUNI

MARTI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 4
17:00 -18:30Gimanstica aerobica & Acro Dance Academia Campionilor
18:00 - 19:00KYOKUSHIN VICTOR gr.1
19:30 - 20:00FITNESS JUNIOR SILVIU STANCULESCU
19:30 - 20:30KYOKUSHIN VICTOR gr.2
19:30 - 21:00Gimnastica Aerobica & Majorete Avansati Academia Campionilor

MIERCURI

ORA
 ☛
STUDIO 1
 ☛
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 4
☚  
16:30 - 18:00BALET DANCE - SHOW DANCE ART
18:00 - 18:30Dans Prescolari Academia Campionilor
19: 00 - 20:30FITKID & Acro Dance Academia CampionilorDans Modern & Street Dance Academia Campionilor

JOI

ORA
☛  
STUDIO 1
☛  
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
STUDIO 4
17:00 - 18:30Gimnastica aerobica & Majorete avansati Academia Campionilor
18:00 - 19: 00KYOKUSHIN VICTOR gr.1
18:30 - 19:30Gimnastica Aerobica & Majorete avansati Academia Campionilor
19:00 - 20:30Street Dance & Dance Modern Academia Campionilor
19:30 - 20:30KYOKUSHIN VICTOR gr.2
20:30 - 21:00KANGOO KIDS SOBIS

VINERI

ORA
STUDIO 2
STUDIO 3
☚  ☛
STUDIO 4
16:30 - 18:00BALET DANCE - SHOW DANCE ART
19:00 - 21:00Dans Modern & Steet Dance Academia Campionilor
19:30 - 20:00FITNESS JUNIOR
SILVIU STANCULESCU

SAMBATA

ORA
STUDIO 1
10:00 - 11:00KANGOO KIDS SOBIS